ae2500_1_small.jpg, 16kB

AE2500

Dvousystémový kardioidní mikrofon. Revoluční, dvousystémový design – první svého druhu – jedná se o průkopnický přístup v konstrukci elektroakustických převodníků. Dva systémy (kondenzátorový a dynamický) jsou zabudovány ve společné kapsli. Dynamický systém zajišťuje agresivní náběh pedálu (basový buben), zatímco kondenzátorový systém přenáší barevné nuance korpusu. Oba systémy jsou dokonale fázově vyladěné – toho nelze se dvěma samostatnými mikrofony dosáhnout. Robustní konstrukce pro pódiové využití, integrovaný basový filtr 80 Hz a útlum 10 dB. Dvojitě stíněný, osmižílový kabel 5 m, na mikrofonu 5pinový konektor XLFR, dva 3pinové výstupní konektory XLRM.

Tech. specifikace

ae3000_1_small.jpg, 16kB

AE3000

Kardioidní kondenzátorový mikrofon. vvýborný pro aplikace s vyšší hladinou akustického tlaku (kytarové aparáty, bicí nástroje.) Širokomembránová mikrofonní vložka v kombinaci se speciální konstrukcí ochranné mřížky zajišťuje extrémně detailní zvuk. Speciální design mřížky umožňuje zajištění optimální pozice vzhledem ke zdroji zvuku. Robustní konstrukce pro pódiové využití. Integrovaný basový filtr 80 Hz a útlum 10 dB

Tech. specifikace v PDF

ae5100_1_small.jpg, 16kB

AE5100

Kardioidní kondenzátorový mikrofon. Nekompromisní kvalita zvuku pro overheady, perkuse, akustické kytary, smyčce a další akustické nástroje. Širokomembránová mikrofonní vložka zajišťuje věrný, nezabarvený a extrémně přirozený přenos zvuku. Konstrukční provedení s úzkým profilem umožňuje umístění mikrofonu, které je u klasicky konstruovaných širokomembránových modelů nemožné. Robustní konstrukce pro pódiové využití. Integrovaný HP filtr 80 Hz a útlum 10dB.

Tech. specifikace v PDF

atm250_3_small.jpg, 21kB

ATM250

Hyperkardioidní dynamický mikrofon pro nástroje Zdůrazňuje basové spektrum. Ideální pro snímání velkého bubnu a další aplikace s vysokou hladinou akustického tlaku. Pro zpracování vysokých hladin akustického tlaku z těsné vzdálenosti. Hutný a teplý zvuk na basech s výborně zdůrazněnou presencí.

Tech. specifikace v PDF

atm250de_5_small.jpg, 22kB

ATM250DE

Mikrofon v sobě má dvě kapsle, dynamickou a kondenzátorovou. Kardioidní kondenzátorový mikrofon i hyperkardioidní dynamický mikrofon jsou v perfektní fázové schodě. Hodí se pro snímání velkého bubnu, kytarového komba i nástrojů s velkým akustickým tlakem. Pozlacené kontakty.

Tech. specifikace v PDF

atm350_4_small.jpg, 15kB

ATM350

Kardioidní kondenzátorový mikrofon pro nástroje s robustní klipsnou. Dodává se s klipsnou UniMount pro přímé uchycení na nástroj. Unikátní houslový držák umožňuje nenápadné umístění mikrofonu mezi kobylkou a struníkem. Křišťálově čistý, dobře frekvenčně vyvážený zvuk i pro maximální hladiny akustického tlaku. Klipsnu lze použít pro uchycení na žestě, dřeva, klavír, kontrabas, tomy a malý buben. Napájení : baterie nebo Phantom.

Tech. specifikace v PDF

atm450_4_small.jpg, 14kB

ATM450

Kardioidní kondenzátorový mikrofon. Unikátní design s mikrofonní vložkou v ose mikrofonu rozšiřuje možnosti umístění mikrofonu bez dalších problémů. Nekompromisní zvuková kvalita pro overheady, perkuse, akustické kytary, smyčce a další akustické nástroje. Integrovaný basový filtr 80Hz a přepínatelný útlum 10dB. Robustní, kovový design a konstrukce zajisšťují bezproblémové užití po mnoho let.

Tech. specifikace v PDF

atm650_5_small.jpg, 17kB

ATM650

Hyperkardioidní dynamický nástrojový mikrofon. Neodymiový systém Hi-ENERGY® pro lepší citlivost a výborný přenos rychlých náběhů. Pozlacené kontakty. Design mikrofonní hlavy s plochou mřížkou umožňuje snadné umístění co nejblíže zdroji signálu. Robustní konstrukce pro profesionální aplikace. Speciální dvustěnová plovoucí konstrukce omezuje hluk při manipulaci a zajisšťuje shodný zvuk mikrofonů stejného typu. Hyperkardioidní směrová charakteristika omezuje snímání zvuků ze stran a ze zadních směrů, čímž se zlepšuje odstup snímaného zdroje signálu od ostatních zvuků.

Tech. specifikace v PDF

pro_25ax_1_small.jpg, 14kB

PRO25ax

Hyperkardioidní dynamický mikrofon pro nástroje s vysokou hladinou akustického tlaku. Ideální pro velký buben, perkusivní nástroje, žestě a další nástroje s velkou dynamikou. Teplý charakter zvuku na spodních frekvencích s výborně zdůrazněnou prezencí. Skvělé potlačení zvuků mimo mikrofonní osu a tím i dobrá odolnost proti zpětné vazbě. Univerzální možnosti montáže s držákem omežňujícím přenos mechanických vibrací (držák AT8471.)

Tech. specifikace v PDF

pro_35_1_small.jpg, 16kB

PRO35

Kardioidní kondenzátorový mikrofon s úchytkou na nástroje. Ideální pro saxofon, kotle, žestě i perkusivní nástroje. Výborný pro hlasitější zvuky, dokonale vyhovuje aktivním interpretům na pódiu.

Tech. specifikace v PDF

pro_63_1_small.jpg, 16kB

PRO63

Kardioidní dynamický mikrofon Hi-ENERGY. Frekvenčně dobře přizpůsobený průběh. Čistě podané hudební nástroje, zpěv i mluvené slovo.

Tech. specifikace v PDF

pro_37_1_small.jpg, 12kB

PRO37

Kardioidní kondenzátorový mikrofon s malou membránou. Ideální pro akustickou kytaru, overheady, klavír a sborové vokály. Výborný pro hlasitější zvuky.

Tech. specifikace v PDF