at2010_1_small.jpg, 15kB

AT2010

Studiová kvalita na pódiu.

Technicky vychází z modelu AT2020.

Tech. specifikace

at2020_2_small.jpg, 14kB

AT2020

Tímto vám představujeme novou strategii pro dosažení vynikajícího zvuku. AT2020 nahlíží do budoucnosti a posouvá poměr cena/zvuk/kvalita v technologii kondenzátorových mikrofonů opět o kus dopředu. Protože moderní konstrukční a výrobní technika firmy je standardní zárukou důslednosti a spolehlivosti, vyniká AT2020 mezi ostatními mikrofony ve své třídě. Má velmi lehkou membránu, která zajišťuje rozšířený frekvenční průběh a výborný přenos zvuků s rychlým náběhem. Má nízký šum, proto se hodí i pro moderní nahrávací digitální systémy a nabízí také široký dynamický rozsah a snadno přenese i velmi hlasité zvuky. Jeho robustní konstrukce mu zaručuje dlouhou životnost.

Tech. specifikace v PDF

at2020_usb_small.jpg, 23kB

AT2020 USB

Zabudovaný AD převodník pro přímé propojení s počítačem po USB.

Tech. specifikace v PDF

Série 30

Série 30 přináší do domácích a komerčních studií novou vlnu profesionality, nabízí veškeré výhody vysoce kvalitních studiových mikrofonů za rozumnou cenu. Každopádně se jedná o modely, které mají velmi jemný a přirozený zvuk a maximálně věrný přenos a stávají se tak dokonalým partnerem pro současné digitální nahrávací systémy. Kromě masivní konstrukce a skvělých parametrů je Série 30 také zárukou tradiční spolehlivosti vycházející z moderní konstrukční a výrobní technologie firmy Audio-Technica. Tím je zajištěna naprostá shoda u všech modelů, která je důležitá zvlášť tehdy, když se tyto mikrofony pořizují v párech.

Tech. specifikace Série 30

at3035_small.jpg, 15kB

AT3035

Kardioidní kondenzátorový mikrofon s širokou membránou, včetně odpruženého držáku AT8458

Tech. specifikace v PDF

at3060_2_small.jpg, 15kB

AT3060

Nový lampový mikrofon AT3060 nabízí výhody jednoduchého Phantomového napájecího systému, který se užívá pro kondenzátorové mikrofony – standardních 48 V – není tedy zapotřebí žádný přídavný napájecí zdroj ani speciální kabel. Tento kardioidní model má navíc zcela nový design širokomembránové kapsle a přináší teplý lampový zvuk kombinovaný s výjimečnou kvalitou a pečlivým provedením, na jaké jste u firmy Audio-Technica zvyklí.

Tech. specifikace v PDF

at3031_small.jpg, 15kB

AT3031

Kardioidní kondenzátorový mikrofon s malou membránou

Tech. specifikace v PDF

at3032_small.jpg, 15kB

AT3032

Všesměrový kondenzátorový mikrofon s malou membránou

Tech. specifikace v PDF

Série 40

Začněme konstrukční teorií nezkreslujících elektromechanických měničů. Pak ji zkombinujme s moderní technologií a s dokonalou výrobou v audioprůmyslu. Výsledkem je Série 40 - skvělá řada dokonalých modelů vytvořených výhradně pro současné náročné studiové potřeby. Tato mikrofonní série je první volbou mnoha proslulých producentů, zvukařů i hudebníků a každodenně ji využívají ty největší komerční nahrávací společnosti, stejně jako domácí a poloprofesionální studia po celém světě. A právě proto, že jsou tyto mikrofony určeny všem profesionálům, přinášejí výborné výsledky ve všech profesionálních nahrávacích prostředích a v kritických aplikacích při vysílání nebo živém ozvučení.

Tech. specifikace Série 40

at4033_cl_1_small.jpg, 16kB

AT4033aSM

Symetrické, nízkošumové elektronické obvody bez transformátoru u AT4033a zajišťují skvělý přenos a čistý signál s vysokou signálovou úrovní. Ať už jej využíváme na zpěv či overheady u bubnů nebo pro snímání sekce dřev v orchestru, kytarového boxu či rozhlasového moderátora, AT4033a je prostě mikrofon pro jakoukoli úlohu. Je stejně užitečný na pódiu, v hlasatelně nebo v nahrávacím studiu.

Tech. specifikace

at4040sm3_small.jpg, 17kB

AT4040SM

Spojení technické dokonalosti a umělecké inspirace: to je AT4040 s moderní širokomembránovou konstrukcí přinášející jemný a přirozený charakter zvuku. Je to klasický, externě polarizovaný (stejnosměrné napětí) kondenzátorový model pro všestranné využití s výjimečně nízkým šumem, širokým dynamickým rozsahem a schopností věrně přenést i ty nejhlasitější zvuky. Je naprosto bez zkreslení, které produkují konvenční modely s transformátorem na výstupu.

Tech. specifikace

at4047_sv_small.jpg, 23kB

AT4047SVSM

Širokomembránový kondenzátorový mikrofon AT4047SV má teplejší charakter zvuku připomínající dřívější konstrukce studiových mikrofonů využívajících technologii FET. Široký dynamický rozsah, schopnost přenášet vysoké hladiny akustického tlaku a mimořádně nízký šum jsou vhodnou kombinací do prostředí digitálního záznamu. Ideálně se hodí i pro náročnější aplikace při vysílání či pro live aplikace. Precizní konstrukce AT4047SV je zárukou spolehlivosti, která je od série 40 již tradičně očekávána. AT4047SV má k dispozici basový filtr (80 Hz) a útlum 10dB. Mikrofon i příslušný odpružený držák se dodává v matně stříbrné povrchové úpravě.

Tech. specifikace

at4050_1_small.jpg, 16kB

AT4050SM

Budeme-li chtít stručně představit AT4050, můžeme konstatovat, že se jedná o výbornou kombinaci modelu, který má schopnost zpracovat i ty nejhlasitější akustické signály s transparentním a vzdušným charakterem zvuku v horním akustickém spektru, v kombinaci se sytým zvukem na opačném konci spektra. Význačné osobnosti z řad profesionálních zvukařů nám potvrzují, že je to naprosto dokonalý model pro zpěv, klavír, smyčce, overheady, kytarový box, do orchestru atd. Klasický kondenzátorový systém s externí polarizací využívající dvojitý systém s pozlacenou širokou membránou přináší skvělý zvuk pro všechny tři volby směrové charakteristiky (kardioida, koule, osmička)

Tech. specifikace

at4041_small.jpg, 14kB

AT4041SM

Tento skvělý elektretový kondenzátorový mikrofon je navržen tak, aby splňoval ty nejnáročnější akustické požadavky v profesionálním záznamu, pro vysílání i live aplikace. AT4041 má výstup bez transformátoru, aby bylo možné zpracovat i ty nejvyšší akustické tlaky. Je jedinečnou kombinací výtečného zvuku za velmi slušnou cenu.

Tech. specifikace v PDF